Navigation


C o n t a c t  W e b m a s t e r :

webmaster_at_knbb-nijmegen_punt_nl


^ Naar boven

Direct naar alle teamcompetities Direct naar KNBB-Carambole

Kalender 2014 - 2015

 

Overzicht van te spelen Voorwedstrijden, Districts-, Gewestelijke en Landelijke finales

Weekend/
periode
Spelsoort en klasse Uitslag Opmerkingen en foto's
Promotie-
certificaat
         
29 - 31 aug DF Kaderklassen DF Kdr    
12 - 14 sep Vw Libre-klein 5e en 6e klasse Vw Lk 5+6   Theo Honing
19 - 21 sep Nvw Libre-klein Extraklasse Nvw Lk E    
26 - 27 sep Nvw Libre-groot 1e klasse Nvw Lg 1    
26 - 28 sep Vw Driebanden-klein 1e klasse Vw 3k 1   Sjaak Rutten
Riny Weemen
03 - 05 okt DF Libre-klein 5e en 6e klasse DF Lk 5+6    
10 - 12 okt Vw Driebanden-klein Hoofdklasse Vw 3k H    
10 - 12 okt GF Driebanden-klein 3e klasse GF 3k 3    
16 - 19 okt Vw Libre-klein 4e klasse Vw Lk 4    
17 - 19 okt NK Libre-klein Extraklasse NK Lk E    
24 - 26 okt NK Libre-groot 1e klasse NK Lg 1 Foto Lyon Megens
KAMPIOEN !
 
25 - 26 okt DF Driebanden-klein 1e klasse DF 3k 1    
31 okt - 1 nov Vw Driebanden-groot 3e klasse uitslag zie
8-9 nov
poule BV Woezik  
31 okt - 2 nov DF Libre-klein 4e klasse DF Lk 4    
31 okt - 2 nov Nvw Libre-klein Overgangsklasse Nvw Lk O    
01 - 02 nov Vw Driebanden-groot 3e klasse uitslag zie
8-9 nov
poule BV 't Ottertje  
07 - 09 nov Vw Libre-klein 3e klasse Vw Lk 3    
07 - 09 nov GF Driebanden-klein 2e klasse GF 3k 2 Foto GF 3k 2  
07 - 09 nov Nvw Ankerkader 57/2 1e klasse Nvw Ak57/2 1    
08 - 09 nov Vw Driebanden-groot 3e klasse Vw 3g 3 poule BV De Zwijntjes  
14 - 16 nov DF Driebanden-groot 3e klasse DF 3g 3 Foto DF 3g 3  
14 - 16 nov GF Libre-klein 5e klasse GF Lk 5 Foto Jesper van den Bogaard KAMPIOEN !
 
21 - 23 nov Vw Libre-klein 2e klasse Vw Lk 2    
21 - 23 nov DF Libre-klein 3e klasse DF Lk 3    
21 - 23 nov Nvw Kader 38/2 3e klasse Nvw K38/2 3    
27 - 30 nov Vw Bandstoten-klein 5e klasse Vw Bk 5   Rik Hooghof
Kees van der Zijden
29 - 30 nov DF Driebanden-klein Hoofdklasse DF 3k H    
28 - 30 nov GF Driebanden-klein 1e klasse GF 3k 1    
06 - 07 dec Nvw Libre-klein Topklasse Nvw Lk T    
         
11 dec ALGEMENE LEDENVERGADERING      
         
12 - 13 dec Vw Bandstoten-klein 4e klasse Vw Bk 4    
12 - 14 dec GF Libre-klein 4e klasse GF Lk 4 bij BV Kaketoe '80
met Mandy van Hooij en Wilja Koopmanschap
 
12 - 14 dec NK Ankerkader 57/2 1e klasse NK Ak57/2 1 bij BV Woezik
met Theo Derksen en Rogér Schinning
 
12 - 14 dec NK Ankerkader 71/2 ERE-klasse NK Ak71/2 ERE bij BV Woezik
met Jos Bongers en Micha van Bochem
 
19 - 21 dec Vw Libre-klein 1e klasse Vw Lk 1    
19 - 21 dec DF Libre-klein 2e klasse DF Lk 2 Foto DF Lk 2  
20 - 21 dec NK Libre-klein 5e klasse NK Lk 5 te Almere
met Jesper van den Bogaard
 
         
25 - 26 dec KERSTMIS      
01 jan 2015 NIEUWJAAR      
         
03 - 04 jan DF Bandstoten-klein 5e klasse DF Bk 5   Frans Knuiman
02 - 04 jan GF Driebanden-klein Hoofdklasse GF 3k H te St Oedenrode
met Jan Duynhoven en Daniël Ockers
Foto GF 3k H
 
02 - 04 jan GF Libre-klein 3e klasse GF Lk 3 te Megen
met Jasper Rikken
 
03 jan DF Libre-klein Hoofdklasse DF Lk H Foto John Zeelen KAMPIOEN !  
09 - 11 jan Vw Bandstoten-klein 3e klasse Vw Bk 3    
09 - 11 jan DF Bandstoten-klein 4e klasse DF Bk 4   Eddy Mol
Jan Toonen
Kees van der Zijden
09 - 11 jan NK Bandstoten-groot ERE-klasse NK Bg ERE te Hattem
met Micha van Bochem, Jos Bongers en Raymund Swertz
 
16 - 18 jan GF Driebanden-groot 3e klasse GF 3g 3 bij BV Woezik
met Jan Damen en
Hans Voss
Foto GF 3g 3
 
17 - 18 jan DF Libre-klein 1e klasse DF Lk 1    
16 - 18 jan GF Kader 38/2 3e klasse GF K38/2 3 bij BV Woezik
met Hans Hüttner, Winfried Mourick-Wullings en Theo van der Ven
Foto GF k38/2 3
 
23 - 25 jan GF Libre-klein 2e klasse GF Lk 2 bij BV 't Ottertje
met Johan Poelen en Herman Schiks
Foto GF Lk 2
 
23 - 25 jan Nvw Bandstoten-klein 1e klasse Nvw Bk 1    
23 - 25 jan NK Ankerkader 57/2 Hoofdklasse NK Ak57/2 H te Bergen op Zoom
met Lyon Megens
Lyon Megens KAMPIOEN !
 
30 jan - 1 feb GF Bandstoten-klein 5e klasse GF Bk 5 te Uden
met Frans Knuiman en Jos Looijschelder
 
06 - 08 feb Vw Bandstoten-klein 2e klasse Vw Bk 2   Riny Weemen
06 - 08 feb DF Bandstoten-klein 3e klasse DF Bk 3 Foto DF Bk 3  
06 - 08 feb GF Bandstoten-klein 4e klasse GF Bk 4 te Boxtel
met Eddy Mol en Jan Toonen
Jan Toonen KAMPIOEN !
 
06 - 07 feb Nvw Driebanden-groot 2e klasse Nvw 3g 2   Geert-Jan Manders
Daniël Ockers
Eddy Verhoeven
06 - 07 feb Nvw Ankerkader 47/2 1e klasse Nvw Ak47/2 1    
         
15 - 17 feb CARNAVAL      
         
20 - 22 feb GF Libre-klein 1e klasse GF Lk 1 te Arnhem
met Rinus de Haan en Erwin van den Hoogen
 
21 feb DF Libre-klein 2e klasse (interval) Vrouwen gecombineerd met District Oss DF Lk 2 V bij BV 't Ottertje
Foto DF Lk 2 V
 
27 - 28 feb DF Bandstoten-klein 2e klasse DF Bk 2    
06 - 08 mrt Vw Driebanden-klein 3e klasse 2015-2016 Vw 3k 3   Ron Winkel
Cees van der Zijden
13 - 15 mrt GF Libre-klein Hoofdklasse GF Lk H te Rumpt
met Marco Jansen en John Zeelen
 
13 - 15 mrt NK Bandstoten-klein 4e klasse NK Bk 4 te Leusden
met Jan Toonen
 
13 - 15 mrt NK Bandstoten-klein 1e klasse NK Bk 1 te Winschoten
met Theo Derksen
 
13 - 15 mrt NK Ankerkader 47-2 1e klasse NK Ak 47/2 1 te Rosmalen
met Lyon Megens
 
20 - 22 mrt DF Driebanden-klein 3e klasse 2015-2016 DF 3k 3 Foto DF 3k 3  
20 - 22 mrt GF Bandstoten-klein 3e klasse GF Bk 3 te Renkum
met Marco Kersten
 
21 - 22 mrt GF Libre-klein 2e klasse (interval) Vrouwen GF Lk 2 V te Den Bosch  
27 - 29 mrt Vw Driebanden-klein 2e klasse 2015-2016 Vw 3k 2   Jan Francissen
Frans Pouels
         
05 - 06 apr PASEN      
         
10 - 12 apr DF Driebanden-klein 2e klasse 2015-2016 DF 3k 2    
10 - 12 apr GF Bandstoten-klein 2e klasse GF Bk 2 te Rumpt
met Geert Janssen en John Zeelen
 
18 apr Play offs Teams zie pagina Teamcom-petitie
2014 -2015
op diverse locaties  
08 - 10 mei Team Finals zie pagina Teamcom-petitie
2014 -2015
bij BV Woezik  
         
09 mei HUISHOUDELIJKE VERGADERING   in Zaal Verploegen te Woezik  
         
14 mei HEMELVAARTSDAG      
24 - 25 mei PINKSTEREN      
         
30 - 31 mei GF Teams Vrouwen zie bij BV De Vriendenkring  
30 - 31 mei GF Teams klasse B1 pagina te Uden  
30 - 31 mei GF Teams klasse B2 Team- te Rumpt  
30 - 31 mei GF Teams klasse C1 compe- bij BV Kaketoe '80  
30 - 31 mei GF Teams klasse C2-1 titie te Laag Soeren  
30 - 31 mei GF Teams klasse C2-2 2014 - te Arnhem  
30 - 31 mei GF Teams klasse C3-1 2015 te Berghem  
30 - 31 mei GF Teams klasse C3-2 in 1 pdf te Den Bosch  
         
26 - 28 jun NK Teams NK T Nieuwegein  

 

 
Vorige pagina: kalender 2015 - 2016  Volgende pagina: Kalender 2013 - 2014