Navigation


C o n t a c t  W e b m a s t e r :

webmaster_at_knbb-nijmegen_punt_nl


^ Naar boven

Direct naar alle teamcompetities Direct naar KNBB-Carambole

kalender 2015 - 2016

OPROEP: Willen alle (biljart)fotografen s.v.p. denken aan de anti-rode-ogen-functie op hun camera? Alvast hartelijk dank! Indien die functie niet aanwezig is, kun je de foto's bewerken m.b.v. het programma Picasa.

 

Overzicht van te spelen Voorwedstrijden, Districts-, Gewestelijke en Landelijke finales

Weekend/
periode
Spelsoort en klasse Uitslag Opmerkingen en foto's
Promotie-
certificaat
         
04 - 06 sep DF Kaderklassen DF Kdr    
12 - 13  sep Nvw Ankerkader 47/2 ERE-klasse Nvw Ak 47/2 ERE    
18 - 20 sep Nvw Libre-klein Extraklasse Nvw Lk E    
19 - 20 sep DF Libre-klein 5e klasse DF Lk 5   William Bongers
25 - 27 sep Nvw Ankerkader 57/2 1e klasse Nvw Ak 57/2 1    
02 - 04 okt Vw Libre-klein 4e klasse Vw Lk 4   Stan Meeuwsen Danny Schoenmakers
09 - 11 okt GF Driebanden-klein 3e klasse GF 3k 3 Verslag Kees van der Zijden KAMPIOEN ! Foto GF 3k 3
 
16 - 18 okt DF Libre-klein 4e klasse DF Lk 4 Foto DF Lk 4 Jos Looijschelder
16 - 18 okt GF Libre-klein 5e klasse GF Lk 5 Murat Gercek KAMPIOEN !
 
17 - 18 okt Nvw Ankerkader 71/2 ERE-klasse Nvw Ak 71/2 ERE    
23 - 25 okt Vw Driebanden-klein 1e klasse Vw 3k 1   Johan Janssen Herman Schiks
23 - 25 okt NK Ankerkader 57/2 1e klasse NK Ak 57/2 1 te Hattem met Theo Derksen en Robert Prakke  
23 - 25 okt NK Libre-groot ERE-klasse NK Lg ERE te Hattem met Micha van Bochem en Raymund Swertz  
30 okt - 01 nov Vw Libre-klein 3e klasse Vw Lk 3    
05 - 08 nov Vw Bandstoten-klein 5e klasse Vw Bk 5    
06 - 08 nov GF Driebanden-klein 2e klasse GF 3k 2 bij BC Rembrandt met Ben Hengeveld  
06 - 08 nov NK Ankerkader 47/2 ERE-klasse NK Ak 47/2 ERE te Rosmalen met Micha van Bochem en Raymund Swertz Raymund Swertz KAMPIOEN !
 
07 - 08 nov Vw Driebanden-groot 3e klasse Vw 3g 3 poule BV Moira  
07 - 08 nov Nvw Ankerkader 47/2 1e klasse Nvw Ak 47/2 1 bij BV Woezik met Rini Megens en Lyon Megens  
07 - 08 nov NK Ankerkader 38/2 1e klasse NK Ak 38/2 1 bij BV Woezik  
13 en 15 nov Vw Driebanden-groot 3e klasse Vw 3g 3 poule BV 't Ottertje Riny Weemen
13 - 15 nov DF Libre-klein 3e klasse DF Lk 3   Paul Kolkman
13 - 15 nov GF Libre-klein 4e klasse GF Lk 4 te Renkum met Frans Knuiman en Jos Looijschelder Frans Knuiman KAMPIOEN !
Frans Knuiman
13 - 15 nov NK Driebanden-klein 3e klasse NK 3k 3 te Veenendaal met Kees van der Zijden  
20 - 22 nov DF Driebanden-klein 1e klasse DF 3k 1 Foto DF 3k 1  
20 - 22 nov Nvw Kader 38/2 3e klasse Nvw K 38/2 3    
20 - 22 nov NK Libre-klein 5e klasse NK Lk 5 te Roosendaal met Murat Gercek Murat Gercek KAMPIOEN !
Murat Gercek
26 - 29 nov Vw Libre-klein 2e klasse Vw Lk 2    
27 - 28 nov DF Bandstoten-klein 5e klasse DF Bk 5   Jos Looijschelder
28 - 29 nov NK Libre-klein Rolstoelbiljarten NK Lk R te Den Bosch met Murat Gercek  
28 - 29 nov Nvw Ak 57/2 Hoofdklasse Nvw Ak 57/2 H bij BV Moira  
         
10 dec ALGEMENE LEDENVERGADERING      
         
11 - 13 dec DF Libre-klein 2e klasse DF Lk 2   Eric Hermsen
11 - 13 dec GF Libre-klein 3e klasse GF Lk 3 te Heukelum met Chris Cornelissen en Paul Kolkman  
12 - 13 dec Nvw Libre-klein Topklasse  Speelrooster Nvw Lk Top    
12 - 13 dec DF Driebanden-groot 3e klasse DF 3g 3    
17 - 20 dec Vw Libre-klein 1e klasse Vw Lk 1    
18 - 20 dec DF Driebanden-klein Hoofdklasse DF 3k H Foto DF 3k H  
18 - 20 dec GF Driebanden-klein 1e klasse GF 3k 1 te Veenendaal met Herman Schiks Herman Schiks KAMPIOEN !
 
18 - 20 dec NK Ak 47/2 1e klasse NK Ak 47/2 1 te Eibergen met Lyon Megens  
19 - 20 dec NK Libre-klein 4e klasse NK Lk 4 te Leimuiden met Frans Knuiman
 
19 - 20 dec Vw Bandstoten-klein 4e klasse Vw Bk 4    
         
25 - 26 dec KERSTMIS      
01 jan 2016 NIEUWJAAR      
         
08 - 10 jan DF Bandstoten-klein 4e klasse DF Bk 4   Ben Hengeveld
08 - 10 jan GF Libre-klein 2e klasse GF Lk 2 bij BV 't Ottertje met Erik Hermsen, Paul Koks en Herman Schiks Herman Schiks KAMPIOEN !
 
08 - 10 jan NK Ankerkader 71/2 ERE-klasse

NK Ak 71/2 ERE

te Afferden (L) met Jos Bongers en Raymund Swertz Raymund Swertz KAMPIOEN !
 
09 - 10 jan GF Kader 38/2 3e klasse

GF K 38/2 3

te Lelystad met Frank de Bruijn, Henk Bulte en Walter Janssen
 
16 - 17 jan DF Libre-klein 1e klasse DF Lk 1    
15 - 17 jan GF Driebanden-klein Hoofdklasse GF 3k H bij BV Kaketoe '80 met Jan Duynhoven, Daniël Ockers en Eddy Verhoeven  
22 - 24 jan GF Driebanden-groot 3e klasse GF 3g 3 te Uden met Karel Pattiruhu  
22 - 24 jan NK Ankerkader 57/2 Hoofdklasse NK Ak 57/2 H te Haarlo met Lyon Megens  
22 - 24 jan NK Driebanden-klein 1e klasse NK 3k 1 te Hoeven (N.Br.) met Herman Schiks  
23 - 24 jan Nvw Bandstoten-klein 1e klasse Nvw Bk 1    
29 - 30 jan DF Libre-klein 2e klasse (Interval) Vrouwen gecombineerd met District Oss DF Lk 2 V bij BV KOT te Ravenstein Foto DF Lk 2 V  
29 - 31 jan Vw Bandstoten-klein 3e klasse Vw Bk 3   Ries van den Elzen
29 - 31 jan GF Bandstoten-klein 5e klasse GF Bk 5 te Tiel met Rob van 't Hul en Jos Looijschelder  
         
07 feb CARNAVAL      
         
12 en 14 feb DF Libre-klein Hoofdklasse DF Lk H Foto DF Lk H Wim de Klein
12 - 14 feb GF Libre-klein 1e klasse GF Lk 1 te Ravenstein met Erwin van den Hoogen en Edwin Tahapary Edwin Tahapary KAMPIOEN !
 
12 - 14 feb GF Bandstoten-klein 4e klasse GF Bk 4 bij BV Woezik met Ben Hengeveld en Gert Jan van de Ven Gert Jan van de Ven 
12 - 14 feb NK Bandstoten-groot ERE-klasse NK Bg ERE te Winschoten met Jos Bongers en Raymund Swertz  
12 - 14 feb NK Libre-klein Topklasse NK Lk Top te Winschoten met Sven Nabuurs
Sven Nabuurs KAMPIOEN !
Sven Nabuurs
13 - 14 feb Nvw Libre-groot 1e klasse Nvw Lg 1    
19 - 21 feb DF Bandstoten-klein 3e klasse DF Bk 3 Foto DF Bk 3  
19 - 21 feb NK Libre-klein 2e klasse NK Lk 2 te Losser (Ov.) met Herman Schiks Herman Schiks
19 - 21 feb NK Kader 38/2 3e klasse NK K 38/2 3 te Almere met Henk Bulte  
26 - 27 feb Vw Bandstoten-klein 2e klasse Vw Bk 2    
11 - 13 mrt Vw Driebanden-klein 3e klasse 2016-2017 Vw 3k 3   Cees Selten
Gerard Scholten
Frank Uitterhoeve
Bert Vorstenbosch
11 - 13 mrt GF Libre-klein Hoofdklasse GF Lk H te Rosmalen met Marco Jansen en Wim de Klein  
11 - 13 mrt Nvw Driebanden-groot 1e klasse Nvw 3g 1    
16 - 19 mrt GRAND DUTCH GD te Haarlo met Micha van Bochem, Jos Bongers en Raymund Swertz  
19 - 20 mrt DF Bandstoten-klein 2e klasse DF Bk 2 Foto DF Bk 2  
18 - 20 mrt GF Libre-klein Vrouwen GF Lk V te Arnhem met Pia Helmich en Addy Westrik  
19 - 20 mrt GF Bandstoten-klein 3e klasse GF Bk 3 te Mariaheide met Paul Koks
 
18 - 20 mrt NK Libre-klein 1e klasse NK Lk 1 te Roosendaal met Edwin Tahapary  
         
27 - 28 mrt PASEN      
         
01 - 03 apr DF Driebanden-klein 3e klasse 2016-2017 DF 3k 3 bij BV Kaketoe '80  
02 - 03 apr Open NK Driebanden-klein Rolstoelbiljarten ONK 3k R te Roosendaal met Murat Gercek: Murat Gercek KAMPIOEN !
 
08 - 10 apr Vw Driebanden-klein 2e klasse 2016-2017 Vw 3k 2   Marco Jansen Peter Verhoeven
08 - 10 apr NK Bandstoten-groot 1e klasse NK Bg 1 bij BV Woezik met Micha van Bochem  
15 - 17 apr GF Bandstoten-klein 2e klasse GF Bk 2 te Boxtel met Marco Jansen en Geert Janssen  
22 - 24 apr DF Driebanden-klein 2e klasse DF 3k 2 Foto DF 3k 2 Paul Kolkman
         
30 apr
HUISHOUDELIJKE VERGADERING      
         
05 mei HEMELVAARTSDAG      
15 - 16 mei PINKSTEREN      
         
 
Vorige pagina: kalender 2016 - 2017  Volgende pagina: Kalender 2014 - 2015