Navigation


C o n t a c t  W e b m a s t e r :

webmaster_at_knbb-nijmegen_punt_nl


^ Naar boven

Direct naar alle teamcompetities Direct naar KNBB-Carambole

kalender 2017 - 2018

Voorwedstrijden, Districts-, Gewestelijke en Landelijke finales,
inzake Persoonlijke Kampioenschappen van individuele biljarters
 

 

Weekend/
periode
Spelsoort en klasse Uitslag Opmerkingen en foto's
Promotie-
certificaat
         
09 - 10 sep Nvw Libre-groot 1e klasse
Speelrooster 4 partijen
Nvw Lg 1    
16 sep DF Libre-klein 5e klasse DF Lk 5    
16 - 17 sep Nvw Libre-klein Extraklasse Nvw Lk E    
         
06 - 08 okt DF Libre-klein 4e klasse DF Lk 4   William Bongers
06 - 08 okt GF Driebanden-klein 3e klasse GF 3k 3 te Boxtel met
Gerold Peters en Danny Schoenmakers
 
06 - 08 okt NK Libre-groot 1e klasse NK Lg 1 te Zevenbergen met
Sven Nabuurs en Robert Prakke
 
07 - 08 okt NK Libre-groot ERE-klasse NK Lg E te Rosmalen met
Micha van Bochem
 
13 - 15 okt Vw Libre-klein 3e klasse Vw Lk 3 GEWIJZIGDE UITSLAG !  
13 - 15 okt GF Libre-klein 5e klasse (Interval) GF Lk 5 bij BV Moira met
Simon van den Dam en Theo van Dijk
Simon van den Dam
21 - 22 okt Vw Driebanden-klein 1e klasse Vw 3k 1   Ties van de Ven
21 - 22 okt Nvw Ankerkader 47/2 1e klasse Nvw Ak 47/2 1    
27 - 29 okt GF Driebanden-klein 2e klasse GF 3k 2 bij BV De Vriendenkring met Rik Hooghof en Marco Kersten
 
28 - 29 okt Nvw Libre-klein Overgangsklasse Nvw Lk O    
28 - 29 okt DF Libre-klein 3e klasse DF Lk 3   Maarten Gijsbers
28 - 29 okt DF Driebanden-klein 1e klasse DF 3k 1    
02 - 05 nov Vw Libre-klein 2e klasse Vw Lk 2    
03 - 05 nov GF Libre-klein 4e klasse GF Lk 4 te Arnhem met
William Bongers en
Jos Thissen
Jos Thissen
04 - 05 nov Vw Driebanden-klein Hoofdklasse Vw 3k H    
11 - 12 nov DF Driebanden-klein Hoofdklasse DF 3k H bij BV Kaketoe '80  
17 - 19 nov Nvw Kader 38/2 3e klasse Nvw K 38/2 3 bij BV Woezik
GEWIJZIGDE
LOCATIE !
 
18 - 19 nov DF Libre-klein 2e klasse DF Lk 2 bij BV Woezik Paul Koks
23 - 26 nov Vw Driebanden-groot 3e klasse Vw 3g 3   Peter Verhoeven
Johan Sopamena
24 - 26 nov GF Libre-klein 3e klasse GF Lk 3 District Den Bosch:
BV De Hazelaar
 
02 - 03 dec Vw Bandstoten-klein 5e klasse Vw Bk 5

 

Jan Wouters

Gerard Scholten

02 - 03 dec NK Kader 57/2 OPEN-klasse
Pré-kwalificaties
NK K 57/2 O bij BV De Vriendenkring met
8 districtsgenoten
 
         
07 dec ALGEMENE LEDENVERGADERING      
         
08 - 10 dec GF Driebanden-klein 1e klasse GF 3k 1 District Veluwezoom:
BV DVS
 
09 - 10 dec DF Driebanden-groot 3e klasse DF 3g 3 bij BV 't Ottertje

Peter Visser

Henk Janssen

14 - 16 dec Vw Libre-klein 1e klasse Vw Lk 1 08-12-2017 Eef Schouten
15 - 17 dec DF Bandstoten-klein 5e klasse DF Bk 5 bij BV Moira  
15 - 17 dec GF Driebanden-klein Hoofdklasse GF 3k H District Oss:
BV VDO
 
15 - 17 dec GF Libre-klein 2e klasse GF Lk 2 District Veluwezoom: (11-12-2017)
BV WCK
 
         
25 - 26 dec KERSTMIS      
01 jan 2018 NIEUWJAAR      
         
05 - 06 jan NK Kader 57/2 OPEN-klasse
Hoofd-kwalificaties
NK K 57/2 O bij BV De Vriendenkring  
05 - 07 jan Vw Bandstoten-klein 4e klasse Vw Bk 4   Twan Arts
06 - 07 jan DF Libre-klein 1e klasse DF Lk 1 bij BV Luctor  
07 jan NK Kader 57/2 OPEN-klasse
K.O.-fase
NK K 57/2 O bij BV De Vriendenkring  
12 - 14 jan GF Driebanden-groot 3e klasse GF 3g 3 District Den Bosch: BV Het Wapen van Eerschot
 
12 - 14 jan GF Kader 38/2 3e klasse GF K 38/2 3 Gewest MN 1  
19 - 21 jan DF Bandstoten-klein 4e klasse DF Bk 4 bij BV 't Ottertje  
         
26 - 28 jan GF Bandstoten-klein 5e klasse GF Bk 5 District Oss:
BV SOKO
 
27 - 28 jan DF Libre-klein Hoofdklasse
Directe finale !
DF Lk H bij BV De Vriendenkring
 
02 - 04 feb Vw Bandstoten-klein 3e klasse Vw Bk 3  

Robert Bardoel

Marco Kersten

02 - 04 feb GF Libre-klein 1e klasse GF Lk 1 bij BV Kaketoe '80  
16 - 18 feb GF Bandstoten-klein 4e klasse GF Bk 4 District Veluwezoom:
BV Renkum
 
 26 - 28 jan Nvw Bandstoten-klein 1e klasse NK Bk 1  bij BV Kaketoe '80  
11 feb CARNAVAL      
         
16 - 18 feb NK Kader 38/2 OPEN-klasse
Pré-kwalificaties
NK K 38/2 O te Rumpt met
Tom Temmink
 
17 - 18 feb DF Bandstoten-klein 3e klasse DF Bk 3 bij BV De Treffers  
23 - 25 feb NK Kader 38/2 3e klasse NK K 38/2 3 bij BV Woezik  
23 - 25 feb Vw Bandstoten-klein 2e klasse Vw Bk 2    
02 - 04 mrt GF Libre-klein Hoofdklasse GF Lk H District Oss:
BV Jong Geleerd
 
09 - 11 mrt Vw Driebanden-klein 3e klasse 2018-2019 Vw 3k 3  Poule DWS is gewijzigd in 't Ottertje !  
09 - 11 mrt GF Libre-klein Vrouwen (Interval) GF Lk V Gewest MN 1  
10 - 11 mrt DF Bandstoten-klein 2e klasse DF Bk 2 bij BV Kaketoe '80  
16 - 18 mrt GF Bandstoten-klein 3e klasse GF Bk 3 District Den Bosch:
BV De Hazelaar
 
16 - 17 mrt NK Kader 38/2 OPEN-klasse
Hoofd-kwalificaties
NK K 38/2 O te Rumpt  
18 mrt NK Kader 38/2 OPEN-klasse
K.O.-fase
NK K 38/2 O te Rumpt  
         
01 - 02 apr PASEN      
         
06 - 08 apr GF Bandstoten-klein 2e klasse GF Bk 2 bij BV 't Ottertje  
07 - 08 apr Vw Driebanden-klein 2e klasse
2018-2019
Vw 3k 2    
14 - 15 apr DF Driebanden-klein 3e klasse
2018-2019
DF 3k 3 bij BV Kaketoe '80  
21 - 22 apr DF Driebanden-klein 2e klasse
2018-2019
DF 3k 2 bij BV 't Zwaantje  
         
05 mei HUISHOUDELIJKE VERGADERING      
         
10 mei HEMELVAARTSDAG      
         
20 - 21 mei PINKSTEREN      
         


 

 
Vorige pagina: Nieuws  Volgende pagina: kalender 2016 - 2017